Aktualności:

“IX Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych”

Eliminacje Regionalne w Szczecinie

Partnerem eliminacji regionalnych w Szczecinie jest Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. W związku z sytuacją epidemiczną termin rozgrywania Turnieju Maszyn Wodnych w Szczecinie został przeniesiony na sobotę 30 maja br.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego kierowaną do szkół z terenu woj. zachodniopomorskiego. Wszelkie informacje na temat dofinansowań dotyczących programów stypendialnych, praktyk, wyposażenia pracowni, podnoszenia kwalifikacji nauczycieli znajdą Państwo na stornie internetowej  RPOWZ.

 

Oświadczenie w związku z wirusem COVID-19

Eliminacje Regionalne “IX Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych” w Katowicach

Eliminacje Regionalne „IX Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”w Katowicach odbędą się w Zespole Szkół Nr 2 im. J. Iwaszkiewicza w Katowicach, ul.Goetla 2, 40-749 Katowice – Murcki,w  sobotę 14 marca 2020 r.

Eliminacje zostaną przeprowadzone w dwóch turach podzielonych na kategorie wiekowe: szkoła podstawowa oraz szkoły ponadpodstawowe. Poniżej przedstawiamy harmonogram eliminacji:

 

 

 

Dojazd do Zespołu Szkół Nr 2 im. J. Iwaszkiewicza w Katowicach:

 

 

 

 

 

Eliminacje Regionalne “IX Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych” w Jarosławiu

Eliminacje Regionalne „IX Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych” w Jarosławiu odbędą się w Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu ul. Św. Ducha 1, 37-500 Jarosław, w piątek 13 marca 2020 r.

Eliminacje zostaną przeprowadzone w dwóch turach podzielonych na kategorie wiekowe: szkoła podstawowa oraz szkoły ponadpodstawowe. Poniżej przedstawiamy harmonogram eliminacji:

 

 

 

 

Dojazd do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu:

 

 

 

 

IX Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

Drodzy Konstruktorzy!

 

Z radością zapraszamy Was do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych. Niedługo uruchomimy rejestrację internetową, polubcie nasz fanpage, aby być na bieżąco! Terminy i lokalizacje eliminacji w zakładce terminarz. Finał 19 kwietnia w Piasecznie.

 

 

 

 

 

VIII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

Obecnie trwa “VIII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych”, zapraszamy do udziału. Eliminacje regionalne zostaną rozegrane w listopadzie i grudniu w następujących miastach: Gdańsk (16 XI), Ełk (18 XI), Puławy (21 XI), Końskie (22 XI), Jarosław (23 XI), Szczecin (30 XI), Wrocław (6 XII), Kędzierzyn-Koźle (7 XII). Finał w Piasecznie, 14 grudnia 2019 r. Więcej szczegółów w zakładce “WIATROWE“.

 

 

 

 

 

Harmonogram Finału VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia w Piasecznie w hali widowiskowo sportowej GOSiR przy ul. gen. Sikorskiego 20 odbędzie się finał VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych. 


 

Poniżej prezentujemy wskazówki dojazdu do hali GOSiR w Piasecznie.

Wyniki eliminacji regionalnych

W środę opublikowaliśmy listę finalistów, dziś prezentujemy wyniki wszystkich drużyn, które wzięły udział w eliminacjach. Zestawienie wyników można znaleźć w zakładce wyniki lub pod poniższymi linkami:

 

Lista Finalistów “VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”

Poniżej prezentujemy listę Finalistów “VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”. Do finału awansowało po 13 drużyn z każdej konkurencji. Zgodnie z regulaminem do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy eliminacji oraz drużyny, które uzyskały najlepsze wyniki w danej konkurencji w skali całego kraju.

 

Finał odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w hali GOSiR w Piasecznie, przy ul. gen. Sikorskiego 20. Szczegółowy harmonogram finału zostanie zamieszczony na naszej stronie w piątek 29 marca.

 

Już teraz zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w “VIII Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych”, który odbędzie się w listopadzie 2019 roku. Szkoły, które chciałyby zostać gospodarzami eliminacji regionalnych, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 661-626-146 lub 508-666-605

 
Turniej Maszyn wspierają firmy:

  • YouTube