Wiatrowe

Aktualności:

VII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

Obecnie trwa “VII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych”, zapraszamy do zakładki “maszyny wodne” po więcej szczegółów!

 

 

Finał VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych – kolejność startowa kategoria szkoły ponadgimnazjalne

Finał VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych – kolejność startów kategoria szkoły gimnazjalne

Harmonogram Finału VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych

 

 

Lista Finalistów

Szanowni Państwo,

 

Poniżej prezentujemy listy drużyn, które zostały zakwalifikowane do Finału VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia w Piasecznie.

 

W kategorii szkół gimnazjalnych awans uzyskało 26 drużyn, 12 z nich to laureaci trzech pierwszych miejsc na każdych eliminacjach. Pozostałe drużyny zostały dołączone proporcjonalnie do liczby drużyn startujących w poszczególnych lokalizacjach.

 

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Komisja Turnieju zdecydowała się skorzystać z zapisu w regulaminie i zwiększyć liczbę awansujących drużyn z 25 do 35. Powodem jest prawie dwukrotnie większa liczba drużyn startujących startujących w tej kategorii wiekowej w stosunku do szkół gimnazjalnych. Dwanaście miejsc na poniższej liście to laureaci pierwszych trzech miejsc podczas każdych z eliminacji regionalnych. Pozostałe drużyny zostały dołączone proporcjonalnie do liczby drużyn startujących w poszczególnych lokalizacjach.

 

Gratulujemy wszystkim Finalistom! Do zobaczenia w Piasecznie!

 

Laureaci eliminacji regionalnych w Kędzierzynie-Koźlu

 

 

Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie i pomoc w zorganizowaniu eliminacji regionalnych w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie Koźlu.

Laureatom życzymy powodzenia w Finale w Piasecznie. Wszystkim Uczestnikom i Nauczycielom dziękujemy za udział w naszym Turnieju i zachęcamy do startu w kolejnych edycjach!

Kędzierzyn-Koźle kolejność startów kategoria szkoły ponadgimnazjalne

Kolejność startów Kędzierzyn-Koźle kat. gimnazjum.

Wyniki Eliminacji Regionalnych we Włocławku

Poniżej prezentujemy najlepsze trzy drużyny w swoich kategoriach wiekowych. Pełna lista w zakładce wyniki.

 

 

 

Dziękujemy Gospodarzom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu eliminacji. Uczestnikom i opiekunom gratulujemy osiągniętych wyników, a laureatom życzymy powodzenia w Finale!

Eliminacje Regionalne w Kędzierzynie-Koźlu

Eliminacje Regionalne „VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych” w Kędzierzynie-Koźlu odbędą się w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Bohaterów Westerplatte 1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, w sobotę 2 grudnia 2017 r.

 

 

*godzina może ulec zmianie, nagrodzenie drużyn nastąpi po zakończeniu testów wszystkich maszyn
** godzina może ulec zmianie, testy maszyn w kategorii „szkoły ponadgimnazjalne” rozpoczną się po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród

 

Ze względu na częste pytania odnośnie dokładnej lokalizacji eliminacji poniżej zamieszczamy link do google.maps z zaznaczonym miejscem rozgrywania eliminacji:

 

 

 

Pozdrawiamy, OrganizatorzyAdvertisement


Turniej Maszyn wspierają firmy:

  • YouTube